Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 dnů
5 hodin
52 minut
10 vteřin
Id aukce: 6099