čas serveru: 14:57:49

Název: Meandr

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 1 dnů 5 hodin 52 minut 10 vteřin

Id aukce: 6099

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)