čas serveru: 00:40:36

Tomič

Název: V přístavu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 80 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 1 dnů 19 hodin 27 minut 23 vteřin

Id aukce: 6100

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)