Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 80 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
1 dnů
19 hodin
27 minut
23 vteřin
Id aukce: 6100