čas serveru: 17:37:03

Tomič

Název: V přístavu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 80 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Končící: 0 dnů 2 hodin 30 minut 56 vteřin

Id aukce: 6100

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)