čas serveru: 13:55:39

Tomič

Název: Zátiší s květinou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 62 x 50 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Končící: 1 dnů 7 hodin 6 minut 20 vteřin
( 02.05.2024 21:02:00 )

Id aukce: 6101

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)