Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 62 x 50 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
1 dnů
7 hodin
6 minut
20 vteřin
( 02.05.2024 21:02:00 )
Id aukce: 6101