Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 dnů
7 hodin
22 minut
56 vteřin
Id aukce: 6103