čas serveru: 13:25:03

Quido Fojtík

Název: Indiánka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 1 dnů 7 hodin 22 minut 56 vteřin

Id aukce: 6103

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)