čas serveru: 06:06:47

Quido Fojtík

Název: Indiánka

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1992, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6103