Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 54 x 74 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
1 dnů
17 hodin
17 minut
26 vteřin
Id aukce: 6104