čas serveru: 04:16:33

Tavík František Šimon

Název: Potok v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 54 x 74 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 1 dnů 17 hodin 17 minut 26 vteřin

Id aukce: 6104

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)