čas serveru: 22:38:57

Tavík František Šimon

Název: Potok v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 54 x 74 cm

Aktuální cena: 13 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6104