Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 71 x 79 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
0 dnů
0 hodin
45 minut
50 vteřin
Id aukce: 6108