čas serveru: 22:26:25

J. Riedl

Název: Vesnice u rybníka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 71 x 79 cm

Aktuální cena: 6 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6108