čas serveru: 21:33:49

J. Riedl

Název: Vesnice u rybníka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 71 x 79 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 1 dnů 22 hodin 46 minut 10 vteřin

Id aukce: 6108

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)