čas serveru: 19:44:51

Milan Klvaňa

Název: Kompozice

Olej / plátno
( nesignováno, na zadní straně potvrzeno synem autora, stav původní )

Rozměr: 101 x 81 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 611