čas serveru: 23:38:45

Ladislav Pelc

Název: Sen dobrodruha

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 66 x 96 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6110