čas serveru: 22:16:05

Ladislav Pelc

Název: Sen dobrodruha

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 66 x 96 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 0 dnů 23 hodin 19 minut 54 vteřin
( 02.05.2024 21:36:00 )

Id aukce: 6110

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 500 Kč 14.04.2024 18:16:27