Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 66 x 96 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
0 dnů
3 hodin
56 minut
2 vteřin
( 02.05.2024 21:36:00 )
Id aukce: 6110
1 500 Kč | 14.04.2024 18:16:27 |