čas serveru: 13:14:56

Rombald

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 68 x 87 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Končící: 1 dnů 8 hodin 23 minut 3 vteřin
( 02.05.2024 21:38:00 )

Id aukce: 6111

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)