Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 68 x 87 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
1 dnů
8 hodin
23 minut
3 vteřin
( 02.05.2024 21:38:00 )
Id aukce: 6111