čas serveru: 00:52:29

Rombald

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 68 x 87 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6111