Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2011, stav slušný )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
6 hodin
13 minut
1 vteřin
Id aukce: 6112