čas serveru: 20:01:21

František Blažíček

Název: U jezírka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2011, stav slušný )

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 2 dnů 1 hodin 12 minut 38 vteřin

Id aukce: 6112

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)