čas serveru: 16:32:31

Luděk Svatoň

Název: Krajina

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6113

700 Kč 02.05.2024 17:50:01