Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
12 hodin
1 minut
49 vteřin
Id aukce: 6115