Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2 dnů
7 hodin
9 minut
30 vteřin
Id aukce: 6115