čas serveru: 13:36:29

Název: Zvířátka obdivují píču

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 2 dnů 7 hodin 9 minut 30 vteřin

Id aukce: 6115

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)