Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 19 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
0 dnů
2 hodin
46 minut
12 vteřin
Id aukce: 6116