čas serveru: 00:58:42

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 48 800 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6116

Příhozy: 54