čas serveru: 21:26:27

Název: Zvířátka ji hledají

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav slušný )

Rozměr: 55 x 45 cm

Aktuální cena: 17 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 2 dnů 0 hodin 1 minut 32 vteřin

Id aukce: 6116

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)