Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 17 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
2 dnů
0 hodin
1 minut
32 vteřin
Id aukce: 6116