čas serveru: 09:45:34

Ondřej Coufal

Název: Malířka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Končící: 17 dnů 10 hodin 36 minut 25 vteřin
( 04.06.2024 20:22:00 )

Id aukce: 6122

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
1 000 Kč 16.05.2024 08:29:20