Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
14 hodin
31 minut
42 vteřin
( 04.06.2024 20:22:00 )
Id aukce: 6122
1 000 Kč | 16.05.2024 08:29:20 |