čas serveru: 00:10:26

Josef Fučík

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )

Rozměr: 34 x 46 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6125

300 Kč 21.05.2024 23:37:04