Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
16 dnů
4 hodin
5 minut
16 vteřin
( 04.06.2024 20:18:00 )
Id aukce: 6125