Kvaš / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 23, kvalitní rám, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 54 x 62 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
16 dnů
11 hodin
52 minut
39 vteřin
( 04.06.2024 20:38:00 )
Id aukce: 6126