Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
12 hodin
53 minut
20 vteřin
( 04.06.2024 20:24:00 )
Id aukce: 6127