čas serveru: 12:23:16

Gustav Macoun

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Končící: 17 dnů 8 hodin 20 minut 43 vteřin
( 04.06.2024 20:44:00 )

Id aukce: 6128

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)