Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
29 dnů
2 hodin
22 minut
29 vteřin
( 18.06.2024 20:44:00 )
Id aukce: 6128