Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
16 dnů
16 hodin
2 minut
42 vteřin
( 04.06.2024 20:44:00 )
Id aukce: 6128