Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 11 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
16 hodin
56 minut
49 vteřin
( 04.06.2024 20:26:00 )
Id aukce: 6130