Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
12 hodin
56 minut
26 vteřin
( 04.06.2024 20:40:00 )
Id aukce: 6131