Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
11 hodin
40 minut
32 vteřin
( 04.06.2024 21:08:00 )
Id aukce: 6132
500 Kč | 09.05.2024 09:27:36 |