čas serveru: 11:41:02

Joža Uprka

Název: Výstava Slovácká v Uherském Hradišti 1937

Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )

Rozměr: 31 x 22 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 17 dnů 8 hodin 46 minut 57 vteřin
( 04.06.2024 20:28:00 )

Id aukce: 6133

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)