Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )
Rozměr: 31 x 22 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
17 hodin
52 minut
20 vteřin
( 04.06.2024 20:28:00 )
Id aukce: 6133