Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
5 hodin
45 minut
21 vteřin
Id aukce: 6134