čas serveru: 14:23:47

Josef Liesler

Název: Unavený muž

Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Končící: 17 dnů 7 hodin 14 minut 12 vteřin

Id aukce: 6134

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)