Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
16 dnů
2 hodin
40 minut
4 vteřin
( 04.06.2024 20:14:00 )
Id aukce: 6136