čas serveru: 10:03:39

Vojtěch Sedláček

Název: Podzim v polích

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 44 x 63 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Končící: 18 dnů 10 hodin 10 minut 20 vteřin
( 04.06.2024 20:14:00 )

Id aukce: 6136

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)