čas serveru: 22:47:00

Jan Odvárka

Název: Kunětická hora

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 54 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Končící: 15 dnů 22 hodin 18 minut 59 vteřin
( 04.06.2024 21:06:00 )

Id aukce: 6137

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 500 Kč)
5 000 Kč 13.05.2024 22:05:21