Akvarel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 38 x 54 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 54 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
16 dnů
13 hodin
35 minut
11 vteřin
( 04.06.2024 21:06:00 )
Id aukce: 6137
5 000 Kč | 13.05.2024 22:05:21 |