( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
12 hodin
18 minut
49 vteřin
( 04.06.2024 20:32:00 )
Id aukce: 6138