( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 49 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
15 hodin
41 minut
33 vteřin
( 04.06.2024 21:32:00 )
Id aukce: 6139