čas serveru: 21:28:59

Eduard Svoboda

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Končící: 16 dnů 23 hodin 35 minut 0 vteřin
( 04.06.2024 21:04:00 )

Id aukce: 6140

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)
500 Kč 03.05.2024 14:26:57