Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
16 dnů
15 hodin
13 minut
25 vteřin
( 04.06.2024 21:04:00 )
Id aukce: 6140
500 Kč | 03.05.2024 14:26:57 |