Akvarel / uhel / papír
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
16 dnů
2 hodin
58 minut
17 vteřin
( 04.06.2024 20:10:00 )
Id aukce: 6143
100 Kč | 09.05.2024 09:30:19 |